نرم افزار مادر پاکی ها

۳۰۳۱۰۶۷_۵۰۱

این نرم افزار مشتمل بر ۱۹۱ پرسش و پاسخ در موضوعاتی مانند زندگانی حضرت زهرا ، سیره و سنت، ویژگی و فضایل و سایر مباحث پیرامون آن حضرت است که در دو نسخه کامپیوتری و اندروید در اختیار کاربران قرار می گیرد.

دانلود فایل با حجم ۱۷٫۷ مگابایت[ ادامه مطلب ] | [ موضوع ] : نرم افزار
ن : عبدالهی
ت : پنج شنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۶
نرم افزار رقیه خاتون

نرم افزار موبایل رقیه خاتون (س) شامل اشعار، اسناد تاریخی و مداحی‌های ویژه‌ی ایام شهادت حضرت رقیه (س) برای سیستم عامل اندروید آماده دانلود برای دوستداران اهل البیت می‌باشد.
اسناد تاریخی این برنامه شامل کتب تاریخی به دست آماده در رابطه با حضرت رقیه (س) است و همچنین کرامت هایی از بی بی می باشد. اشعار مذهبی شامل اشعاری در زمینه مدح و روضه و نوحه در ثنای حضرت رقیه (س) می باشد.

همچنین جهت شنیدن مداحی های مداحان معروف و خوش صدا، ابتدا فقط یک بار فایل صوتی آن را دانلود کرده و آنها را گوش کنید.

دانلود فایل با حجم ۱٫۳۴ MB[ ادامه مطلب ] | [ موضوع ] : نرم افزار
ن : عبدالهی
ت : سه شنبه, ۲ آبان ۱۳۹۶
زیارت مجازی ائمه بقیع

b.555-300x225

بقیع نام سرزمینی است در مدینه که به دستور رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم به قبرستانی برای مسلمانان تبدیل شد.

اولین کسی که در آنجا به توصیه رسول خدا دفن شد عثمان بن مظعون بود که از دوستان نزدیک پیامبر و امیرالمؤمنین علی علیه السلام به شمار می‌رفت؛ علی علیه السلام در سخنانش او را بسیار یاد می‌کرد و از روی علاقه‌اش به او، نام یکی از فرزندانش را عثمان نهاد.

رسول خدا(ص) برخی از شهدای احد و نیز فرزندش، ابراهیم، را در آنجا دفن کرد و به این ترتیب بر شرافت آن افزود. بعدها که عثمان بن عفان در قبرستان یهودی‌های مدینه به اسم حس کوکب دفن شد، معاویه بقیع را به قدری گسترده ساخت که قبر عثمان در بقیع قرار گیرد.
بقیع هم ‌اینک مزار چهار تن از امامان شیعیان ( امام حسن مجتبی(ع) ، امام سجاد(ع) ، امام باقر(ع) و امام صادق(ع) ) است. همچنین قبر بیشتر زنان پیامبر(ص) و نیز عباس عموی پیامبر(ص) و فاطمه بنت اسد، مادر امام علی علیه السلام، و برخی دیگر از بزرگان در این قبرستان قرار دارد. بقیع قبرستانی است مورد احترام همه فرقه‌های اسلامی، و اکنون در چند قدمی حرم پیامبر قرار دارد.

امروز می خواهیم سری به بقیع بزنیم . بهشتی که غربتش داغ دلهاست . اگرچه حضور واقعی میسر نیست اما می توان دیداری مجازی از آن سرزمین داشت
با دریافت تصویر سه بعدی، می توانید خود را به طور کاملا واقعی در بقیع احساس کنید.

دانلود فایل با حجم ۲٫۲۱ MB[ ادامه مطلب ] | [ موضوع ] : نرم افزار
ن : عبدالهی
ت : دوشنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۶
 
 
  آقا " تقصیر " شما نیست ... که " تصویر "شما نیست من آیینه ای پر شده از گرد و غبارم ..!  
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.